Начальник відділу освіти

Пасічник Світлана Михайлівна

 

PISA 2018
Відкритий професійний конкурс Дистанційних курсів "Дистанційне навчання-навчання без кордонів"
Пошук
Стрічка подій:

24.06.2018р. вручено атестати про повну загальну середню освіту 69 випускникам Куп’янської загальноосвітньої школи №1. ...

24.06.2018р. вручено атестати про повну загальну середню освіту 69 випускникам Куп’янської загальноосвітньої школи №1.

23.06.2018р. в актовій залі Куп’янського медичного коледжу відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для 22 випускників гімназії ...

23.06.2018р. в актовій залі Куп’янського медичного коледжу відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для 22 випускників гімназії №1.

23.06.2018р. у Будинку науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників навчаль ...

23.06.2018р. у Будинку науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3". Документи про повну загальну середню освіту отримали 26 випускників цього навчального закладу.

23.06.2018р. проведено урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для 36 випускників загальноосвітньої школи №12. ...

23.06.2018р. проведено урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для 36 випускників загальноосвітньої школи №12.

23.06.2018р. проведено урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників загальноосвітньої школи №6. 41 випускник цього навчальног ...

23.06.2018р. проведено урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників загальноосвітньої школи №6. 41 випускник цього навчального закладу отримали атестати про повну загальну середню освіту.

21.06.2018р. у Куп’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір". Документи про по ...

21.06.2018р. у Куп’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір". Документи про повну загальну середню освіту були вручені 36 випускникам 11-х класів навчального закладу.

21.06.2018р. у Будинку науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників гімназі ...

21.06.2018р. у Будинку науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників гімназії №2. Документи про повну загальну середню освіту отримали 19 випускників 11-го класу гімназії.

Докладніше
Корисні посилання
 
Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці»

Поділитися новиною:

Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці»

Екскурсія до ПК ім.В.І.Кошелєва

Цікавою і пізнавальною була екскурсі до ПК ім.В.І.Кошелєва, де діти відвідали виставку малюнків «Державні та народні символи України», а також взяли участь у грі- квесті «З Україною в серці».

Діти були поділені на три змішаних за віком команди. У процесі проходження гри старші вихованці допомагали молодшим. Кожне завдання було творче і цікаве. Так, наприклад, на станції «Чарівний мольберт» учасники команд мали змогу колективно створити пейзажі «Моя Батьківщина - Куп’янщина». На «Літературній станції» діти писали лист до воїнів військової частини, в якому мали змогу висловити почуття вдячності і побажати їм здоров’я, щастя та довгого життя.

Цікавою і пізнавальною була станція «Геральдика».Тут діти не тільки мали змогу ознайомитися з літературою про герби Куп’янщини та Харківщини, але й власноручно створити герби нашої Ківшарівки та гімназії.

За допомогою фішок та неординарних питань вихованці табору вивчали карту України.

Вихованці табору і вихователі висловлюють свою вдячність Вільховській Наталі Володимирівні за організацію і проведення патріотичного квесту.

 

Тимошенко В.П., вихователь табору

Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6455 | Переглядів: 77Дата публікації: 15:00 13.06.2018