Начальник відділу освіти

Пасічник Світлана Михайлівна

 

Анонс подій
25.05.2018
26.05.2018
29.05.2018
10:00 - Нарада керівників закладів освіти міста Нарада керівників закладів освіти міста Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:29.05.2018 10:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
14:00 - Нарада начальників пришкільних таборів Нарада начальників пришкільних таборів Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:29.05.2018 14:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
Докладніше
PISA 2018
Відкритий професійний конкурс Дистанційних курсів "Дистанційне навчання-навчання без кордонів"
Логопедична сторінка
Рік Японії
Пошук
Стрічка подій:

25.05.2018р. у закладах загальної середньої освіти міста пройшло свято Останнього дзвоника. В урочистих заходах взяли участь учні та їхні ба ...

25.05.2018р. у закладах загальної середньої освіти міста пройшло свято Останнього дзвоника. В урочистих заходах взяли участь учні та їхні батьки, працівники закладів освіти, почесні гості. Детальніше на головній сторінці сайту.

24.05.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому зверне ...

24.05.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень від громадян до начальника відділу освіти не надходило.

24.05.2018р. на базі п’яти пунктів тестування, розташованих у закладах освіти м. Куп’янськ, проведено зовнішнє незалежне оцінювання випускни ...

24.05.2018р. на базі п’яти пунктів тестування, розташованих у закладах освіти м. Куп’янськ, проведено зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11-х класів з української мови та літератури, у якому взяли участь 100% випускників закладів загальної середньої освіти міста.

24.05.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийо ...

24.05.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийому видано 7 направлень на влаштування дітей до ДНЗ, 3 дітей поставлено на облік для подальшого влаштування.

22.05.2018р. І (міський) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") перенесено на 23.05.2018. ...

22.05.2018р. І (міський) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") перенесено на 23.05.2018.

22.05.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №11, Куп’янського автотранспортного коледжу проведено зовнішнє незалежне оцінювання ...

22.05.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №11, Куп’янського автотранспортного коледжу проведено зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11-х класів з математики, у якому взяли участь 122 учня 11-х класів закладів загальної середньої освіти міста.

21.05.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під ч ...

21.05.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під час апаратної наради були обговорені питання організованого закінчення навчального року, проведення урочистостостей з нагоди свята "Останній дзвоник" та організації участі випускників у ЗНО-2018.

Докладніше
Корисні посилання
 
Тиджень психології

Поділитися новиною:

Тиджень психології

Зовсім недавно з 23 по 27 квітня 2018 року у нас пройшов цікавий та захоплюючий марафон «Тиждень психології».

Сформувати загальний настрій оптимістичної тональності, настрій на «психологічну хвилю», стимулювання інтересу до психологічних знань та роботи практичного психолога у батьків та працівників дитячого садочка, створення сприятливого психологічного клімату – ось ті задачі, котрі ставилися мною, як практичним психологом при плануванні даного проекту.

ПЛАН

ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ПСИХОЛОГІЇ

у Куп’янському дошкільному навчальному закладі – ясла – садок - № 10 комбінованого типу

Куп’янської міської ради Харківської області

за 2017/2018 навчальний рік

з/п

 

Дата

 

День тижня

 

Гасло

 

 

Заходи

 

Учасники

 

1.

 

23.04

 

Понеділок

 

«Світ – це дзеркало, і воно повертає кожному його власне зображення»

 

Ігри для полегшення адаптації дітей до умов ДНЗ «Будьмо знайомі»

 

Діти раннього віку

Розвивальне заняття «Будьмо знайомі»

Діти молодшого дошкільного віку

Психологічна акція

 «Долоньки   любові»

Співробітники ДНЗ, батьки дітей дошкільного віку

Тест-Жарт «30 прислів’їв»

 

Педагоги ДНЗ

 

2.

 

24.04

 

Вівторок

 

«Найбільше щастя у

житті – це впевненість у тому, що тебе люблять».

 

Тест-опитування «Емоційна бухгалтерія»

 

Батьки дітей дошкільного віку

Розвиткове заняття «Подорож у країну Щастя»

Діти середнього дошкільного віку

Корекційно-розвиткове заняття «Як добре бути школярем»

Діти старшого дошкільного віку

Весела сторінка у роботі практичного психолога «Теремочка»

«Говорять кмітливі розумники»

Співробітники, педагоги  ДНЗ; батьки дітей дошкільного віку.

 

 

 

3.

 

25.04

 

Середа

 

«У діалозі з життям важливим є не його запитання, а наша відповідь»

 

Тест «Досвідченого» педагога.

 

Педагоги ДНЗ

Елементи ігрової терапії (корекція емоційних порушень).

Діти дошкільного віку

Записи батьків  у Щоденнику Емоцій. Міні-твори на теми: «Яким би я хотів бути», «Моє дитинство», «Якою бачать мою дитину інші», «Якою я хочу бачити свою дитину» тощо.

Батьки дітей дошкільного віку

Психологічний практикум для батьків майбутніх першокласників.

 

Батьки дітей старшого дошкільного віку

 

4.

 

26.04

 

Четвер

 

«Допомагаючи іншому піднятися на гору, ви самі наближаєтеся до вершини»

 

Розвиваюча гра «Подаруй посмішку»

Діти молодшого дошкільного віку

Вправи для розвитку творчого мислення

 

Діти середнього та старшого дошкільного віку

Корекційно-розвиткове заняття «Проектування засобів спілкування»

Педагоги ДНЗ

Практичне заняття «Групове обговорення практичних ситуацій»

 

Батьки дітей дошкільного віку

 

5.

 

27.04

 

П’ятниця

 

«Дитина – це любов, яку можна побачити»

 

Розвиткове заняття «Веселі пальчики»

 

Діти раннього віку

Розвиткове заняття «Емоції»

Діти молодшого дошкільного віку

Розвиткове заняття «Талановиті пальчики»

Діти старшого дошкільного віку

Розвиток креативних здібностей педагогів. Вправа «Моє бачення творчого педагога»

 

Педагоги ДНЗ

               
Тиждень включав у себе декілька різноманітних за змістом заходів, кожен з яких дозволяв підтримати позитивну емоційну атмосферу в дитячому садку, активізувати взаємодію всіх учасників освітнього процесу.

   Кожен день мав своє гасло. Перший день («Світ – це дзеркало, і воно повертає кожному його власне зображення») дозволив налаштувати дорослих і малят на позитив та подальшу діяльність.

   На другий день під гаслом: «Найбільше щастя у житті – це впевненість у тому, що тебе люблять» було проведено безліч ігор, ігрових вправ, розвиткових занять, розважальних хвилинок для малюків та дорослих.

   Третій («У діалозі з життям важливим є не його запитання, а наша відповідь») та четвертий («Допомагаючи іншому піднятися на гору, ви самі наближаєтеся до вершини») дні пройшли весело та цікаво. В ці дні були щасливі всі жителі нашого «Теремочку»: і діти, і педагоги, і працівники, і батьки.

   П’ятий день пройшов під гаслом: «Дитина – це любов, яку можна побачити». В цей день, дійсно, всі учасники освітнього процесу по-справжньому побачили «любов», яка проявилася у дитячій посмішці, у щасливих очах, у невпевнених кроках, у малесеньких долоньках тощо.

   Проведення тижня психології сприяло згуртуванню дитячих колективів, створенню позитивного настрою як у дітей, так і у дорослих, формуванню почуття гумору, подоланню негативних емоцій. Це стало своєрідним стимулом для особистісного і професійного зростання педагогів, реалізації нових ініціатив, активізації батьків, налаштуванню їх на співпрацю.

Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології Альбом: Тиджень психології
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/6156 | Переглядів: 49Дата публікації: 14:50 15.05.2018