Начальник відділу освіти

Пасічник Світлана Михайлівна

 

Анонс подій
25.05.2018
26.05.2018
29.05.2018
10:00 - Нарада керівників закладів освіти міста Нарада керівників закладів освіти міста Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:29.05.2018 10:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
14:00 - Нарада начальників пришкільних таборів Нарада начальників пришкільних таборів Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:29.05.2018 14:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
Докладніше
PISA 2018
Відкритий професійний конкурс Дистанційних курсів "Дистанційне навчання-навчання без кордонів"
Логопедична сторінка
Рік Японії
Пошук
Стрічка подій:

25.05.2018р. у закладах загальної середньої освіти міста пройшло свято Останнього дзвоника. В урочистих заходах взяли участь учні та їхні ба ...

25.05.2018р. у закладах загальної середньої освіти міста пройшло свято Останнього дзвоника. В урочистих заходах взяли участь учні та їхні батьки, працівники закладів освіти, почесні гості. Детальніше на головній сторінці сайту.

24.05.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому зверне ...

24.05.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень від громадян до начальника відділу освіти не надходило.

24.05.2018р. на базі п’яти пунктів тестування, розташованих у закладах освіти м. Куп’янськ, проведено зовнішнє незалежне оцінювання випускни ...

24.05.2018р. на базі п’яти пунктів тестування, розташованих у закладах освіти м. Куп’янськ, проведено зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11-х класів з української мови та літератури, у якому взяли участь 100% випускників закладів загальної середньої освіти міста.

24.05.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийо ...

24.05.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийому видано 7 направлень на влаштування дітей до ДНЗ, 3 дітей поставлено на облік для подальшого влаштування.

22.05.2018р. І (міський) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") перенесено на 23.05.2018. ...

22.05.2018р. І (міський) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") перенесено на 23.05.2018.

22.05.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №11, Куп’янського автотранспортного коледжу проведено зовнішнє незалежне оцінювання ...

22.05.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №11, Куп’янського автотранспортного коледжу проведено зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11-х класів з математики, у якому взяли участь 122 учня 11-х класів закладів загальної середньої освіти міста.

21.05.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під ч ...

21.05.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під час апаратної наради були обговорені питання організованого закінчення навчального року, проведення урочистостостей з нагоди свята "Останній дзвоник" та організації участі випускників у ЗНО-2018.

Докладніше
Корисні посилання
 
Народження нової освітянської традиції!
Народження нової освітянської традиції!

Поділитися новиною:

Народження нової освітянської традиції!

27 березня відбувся І міський педагогічний науково-практичний форум за темою: «Візія та місія школи у системі освітніх координат як складова розвитку Нової української школи».

Захід пройшов за ініціативи педагогічного колективу загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 за підтримки начальника відділу освіти Пасічник С.М. в Куп’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Куп’янської міської ради. На форум були запрошені педагоги закладів загальної середньої освіти міста, педагоги Дворічанського, Куп’янського районів. Всього було зареєстровано 200 учасників.

В ролі експертів панельної дискусії виступили Сидоренко О.Л., директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, Вольянська С.Є, проректор з науково – методичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук.

Захід сприяв обміну досвідом педагогів щодо подальшої творчої роботи над реалізацією програми розбудови Нової української школи у своїх навчальних закладах, допоміг розкрити роль і значення сучасного освітнього середовища та вмотивованого вчителя в становленні всебічно розвиненої особистості учня ХХІ століття, здатного до соціалізації, самовдосконалення та навчання впродовж життя, самореалізації та громадянської активності.

Під час майстер – класів освітяни ознайомилися з досвідом роботи педагогічного колективу Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Куп’янської міської ради щодо розвитку закладу, ефективного індивідуально-особистісного та творчого розвитку учнів. Обговорили актуальні питання удосконалення процесу управління професійним розвитком педагогів; модернізації науково - методичного супроводу у формуванні та розвитку професійної компетентності й професійної самореалізації педагогічних працівників; утвердження особистісно-зорієнтованої педагогічної парадигми для реалізації принципу дитиноцентризму. Майстер – класи були проведені для вчителів початкових класів, історії, біології, географії, української мови та літератури, фізики, математики, майстер – клас для психологів, для вчителів англійської мови

Під час пленарного засідання учасникам форуму були представлені доповіді за темою: «Візія та місія школи у системі освітніх координат як складова розвитку Нової української школи», директора школи Гонти В.О., «Освітнє середовище школи як фактор формування творчого акмеологічно мотивованого вчителя та ефективного індивідуально-особистісного розвитку учнів» заступника директора з НВР Алтанець Н.А..

Освітяни переглянули виставу І.Франка «Захар Беркут», керівник гуртка Сасса Н.М., ознайомилися з експозиціями музею Історії школи та музею Лікарських рослин Куп’янщини, куточка Остапа Вишні.

Підведення підсумків, вручення сертифікатів відбулось під час«Арени відкритих думок». Учасники семінару поділилися враженнями та визначили, що педагогічний  науково-практичний форум стане новою освітянською традицією міста Куп’янська.

 

Альбом: Народження нової освітянської традиції! Альбом: Народження нової освітянської традиції! Альбом: Народження нової освітянської традиції!
Web-адреса: osvita.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/5645 | Переглядів: 219Дата публікації: 10:24 28.03.2018