Начальник відділу освіти

Пасічник Світлана Михайлівна

 

Методичний центр
Центр психологічної служби
PISA 2018
Пошук
Стрічка подій:

17.08.2017 під час особистого прийому громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. звернень від громадян не надходило. ...

17.08.2017 під час особистого прийому громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. звернень від громадян не надходило.

17.08.2017 у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів міста. За підсумками прий ...

17.08.2017 у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів міста. За підсумками прийому видано 53 направлення на влаштування дітей до ДНЗ.

16.08.2017р відбулася нарада з методистами дошкільних навчальних закладів
Тема: Створення умов для забезпечення якісної доступної дошк ...

16.08.2017р відбулася нарада з методистами дошкільних навчальних закладів
Тема: Створення умов для забезпечення якісної доступної дошкільної освіти в місті.
За круглим столом обговорено питання:
- Аналіз методичної роботи з педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладів у 2016/2017 н.р. та завдання на 2017/2018 н.р.
- Модернізація підходів до організації навчально-виховного процесу в ДНЗ, у тому числі з дітьми з особливими потребами (в групах компенсуючого типу та інклюзивних)

14.08.2017 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради були обговорені п ...

14.08.2017 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради були обговорені питання підготовки до проведення міського серпневого педагогічного тижня, підготовки до співбесід з керівниками навчальних закладів міста з питання формування мережі класів (груп) та контингентів учнів (вихованців) на 2017/2018 навчальний рік.

14.08.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час прийому до начальника відді ...

14.08.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час прийому до начальника відділу освіти звернулась одна особа з питання організації навчання дитини за інклюзивною формою. Питання залишено на контролі відділу освіти.

14.08.2017р. вібдулась нарада з керівниками центру дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацької спортивної школи під час якої були обговор ...

14.08.2017р. вібдулась нарада з керівниками центру дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацької спортивної школи під час якої були обговорені питання організованого початку 2017/2018 навчального року, особливості роботи закладів в новому навчальному році

10.08.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час прийому звернень від громад ...

10.08.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час прийому звернень від громадян не надходило.

Докладніше
Корисні посилання
 

Національна  дитяча «Гаряча лінія»

0 800 500 225 або 116111

VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я»
VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я»

Поділитися новиною:

VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я»

Учні разом з педагогами-тренерами представили свої творчі виступи

Згідно з наказом відділу освіти Куп’янської міської ради від 04.04.2016 №173 «Про проведення VІІІ міського зльоту-фестивалю щодо формування навичок здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я» 22.04.2016  на базі НВК№2 відбувся VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я», мета якого - формування навичок  здорового способу життя, підвищення рівня інформованості учнів з питань здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримка талановитої молоді, обмін досвідом  щодо впровадження державної програми «Захисти себе від ВІЛ» в навчально-виховний процес навчальних закладів міста та усвідомлення ролі підлітків-інструкторів, розвитку їх тренерських умінь та навичок.

Програма зльоту традиційно складалася з 2-х частин: І - виступ агітбригад загальноосвітніх навчальних закладів міста, ІІ – практична - робота в творчих групах: «Ранкова гімнастика художньо-літературними та музично-спортивними  засобами».

Учні разом з педагогами-тренерами представили свої творчі виступи, використовуючи такі форми презентацій як: пісня, танок, пантоміма, казка, ода, колаж. Працювали всі учасники зльоту з піднесенням, гарним настроєм, бажанням. Презентації були не тільки пізнавальними, але й емоційними, цікавими. Всі учасники зльоту отримали авторські  сертифікати та подяки відділу освіти Куп’янської міської ради за активну участь у зльоті та пропаганду навичок здорового способу життя.

Альбом: VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я» Альбом: VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я» Альбом: VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я» Альбом: VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я» Альбом: VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я» Альбом: VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я» Альбом: VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я» Альбом: VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я» Альбом: VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я» Альбом: VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я» Альбом: VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я» Альбом: VІІІ міський зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я»
Web-адреса: osvita.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/550 | Переглядів: 73Дата публікації: 15:23 25.04.2016