Начальник відділу освіти

Пасічник Світлана Михайлівна

 

Анонс подій
24.06.2018
25.06.2018
26.06.2018
Докладніше
PISA 2018
Відкритий професійний конкурс Дистанційних курсів "Дистанційне навчання-навчання без кордонів"
Пошук
Стрічка подій:

20.06.2018р. 250 випускників закладів загальної середньої освіти міста, їх класні керівники та батьки взяли участь у міському святі "Випускн ...

20.06.2018р. 250 випускників закладів загальної середньої освіти міста, їх класні керівники та батьки взяли участь у міському святі "Випускний бал-2018", кращі з них отримали відзнаки та квіти.

19.06.2018р. у Будинку науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір" для випускників загал ...

19.06.2018р. у Будинку науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір" для випускників загальноосвітньої школи №11. Цього вечора атестати про повну загальну середню освіту отримали 20 випускників цього навчального закладу.

18.06.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під ч ...

18.06.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під час наради були обговорені організаційні питання щодо проведення обласного семінару завідувачів методичними кабінетами (центрами) Харківської області, урочистостей з нагоди випуску учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти міста, підготовки до проведення планової наради керівників закладів освіти міста.

18.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому до нач ...

18.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому до начальника відділу освіти надійшло одне колективне звернення батьків щодо матеріально-технічного забезпечення закладу освіти. За підсумками звернення батькам надано роз’яснення. Питання залишено на контролі.

14.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому зверне ...

14.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень від громадян до начальника відділу освіти не було.

14.06.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийом ...

14.06.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийому 10 дітей поставлено на облік для подальшого влаштування до ДНЗ, видано 4 направлення на влаштування дітей до ДНЗ міста.

13.06.2018р. 12 учнів закладів загальної середньої освіти міста взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з хімії у пунктах тестува ...

13.06.2018р. 12 учнів закладів загальної середньої освіти міста взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з хімії у пунктах тестування м. Харків. Результати ЗНО з хімії будуть відомі до 21.06.2018.

Докладніше
Корисні посилання
 
З піснею у серці

Поділитися новиною:

З піснею у серці

Робота вокального гуртка Куп'янського НВК №2

А пісня – це душа. З усіх потреб потреба.
Лиш пісня в серці ширить межі неба.
На крилах сонце сяйво їй лиша —
Чим глибше пісня, тим ясніш душа.
                                               ( І. Драч) 

    Музика, зокрема пісня, є національним надбанням кожного народу, у якому сконцентровані його історія, мова, предковічна мудрість, філософія пращурів та духовна краса. Окрім цього, спів — це універсальний засіб розвитку усіх духовних та фізичних можливостей людини.

    Гурток  «Вокальний спів» (керівник  Мараховська І.О.) об’єднав учнів 1-4 класів  (молодша група) та 5-9 класів (старша група). Заняття гуртка дають широкі можливості для художньо - естетичного виховання дітей і підлітків. Їх зміст  відкриває для кожного із вихованців простір для розвитку ініціативності і самостійності, формує умови для розвитку творчих та інтелектуальних здібностей вихованців, зокрема, їхньої художньої уяви. Значення цих занять важко переоцінити, оскільки, саме в шкільному віці у дітей закладається основа до високого художньо - естетичного смаку, любові до художньої творчості, бажання займатися мистецькими видами діяльності.

        Основною метою  роботи з вихованцями - є  формування творчої компетенції, що забезпечує розвиток виконавської майстерності, вирішення творчих завдань, формування музичних, ритмічних, вокальних та акторських здібностей, музично - естетичного смаку, розуміння і сприйняття високохудожніх  музичних  творів, потреби особистості у творчій самореалізації.

   На заняттях учні не лише вдосконалюють вокальні навики, а й вивчають музичну грамоту, слухають та інтерпретують музичні твори, знайомляться з історією розвитку музичного мистецтва, знайомляться із творчістю видатних композиторів, переглядають відео театральних, музичних вистав, концертів. Величезне значення у розвитку дітей мають танцювальні рухи, без яких неможливо уявити виступ сучасного виконавця.

    Учні із задоволення виконують різноманітні твори – народні, патріотичні  пісні, найпопулярніші хіти сучасних українських виконавців, гуртів.

   Вихованці гуртка є активними учасниками загальношкільних свят, новорічних ранків, урочистих лінійок, різноманітних виховних заходів.

   Зважаючи на те, що дитина, яка  відвідує  вокальний гурток, окрім звичайних занять, займається ще й активною мистецькою діяльністю — постійно виступає у складі колективу перед широкою аудиторією — вона матиме гарне, надійне майбутнє, започатковане на кращих традиціях культури і мистецтва,  завжди буде йти до успіху з піснею у серці.

Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5472 | Переглядів: 119Дата публікації: 09:47 07.03.2018