Начальник відділу освіти

Пасічник Світлана Михайлівна

 

Анонс подій
24.06.2018
25.06.2018
26.06.2018
Докладніше
PISA 2018
Відкритий професійний конкурс Дистанційних курсів "Дистанційне навчання-навчання без кордонів"
Пошук
Стрічка подій:

20.06.2018р. 250 випускників закладів загальної середньої освіти міста, їх класні керівники та батьки взяли участь у міському святі "Випускн ...

20.06.2018р. 250 випускників закладів загальної середньої освіти міста, їх класні керівники та батьки взяли участь у міському святі "Випускний бал-2018", кращі з них отримали відзнаки та квіти.

19.06.2018р. у Будинку науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір" для випускників загал ...

19.06.2018р. у Будинку науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір" для випускників загальноосвітньої школи №11. Цього вечора атестати про повну загальну середню освіту отримали 20 випускників цього навчального закладу.

18.06.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під ч ...

18.06.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під час наради були обговорені організаційні питання щодо проведення обласного семінару завідувачів методичними кабінетами (центрами) Харківської області, урочистостей з нагоди випуску учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти міста, підготовки до проведення планової наради керівників закладів освіти міста.

18.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому до нач ...

18.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому до начальника відділу освіти надійшло одне колективне звернення батьків щодо матеріально-технічного забезпечення закладу освіти. За підсумками звернення батькам надано роз’яснення. Питання залишено на контролі.

14.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому зверне ...

14.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень від громадян до начальника відділу освіти не було.

14.06.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийом ...

14.06.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийому 10 дітей поставлено на облік для подальшого влаштування до ДНЗ, видано 4 направлення на влаштування дітей до ДНЗ міста.

13.06.2018р. 12 учнів закладів загальної середньої освіти міста взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з хімії у пунктах тестува ...

13.06.2018р. 12 учнів закладів загальної середньої освіти міста взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з хімії у пунктах тестування м. Харків. Результати ЗНО з хімії будуть відомі до 21.06.2018.

Докладніше
Корисні посилання
 
Семінар для вчителів історії та правознавства
Семінар для вчителів історії та правознавства

Поділитися новиною:

Семінар для вчителів історії та правознавства

28 лютого на базі Куп’янського НВК №7 відбувся семінар для вчителів історії та правознавства закладів загальної середньої освіти на тему «Розвиток пошукової та пізнавальної активності учнів як засіб формування національно-патріотичних цінностей».

Семінар проходив у формі ділової зустрічі. Після відкриття семінару директором НВК №7 Глущенко О. М.  колеги заслухали пролонговану доповідь вчителя історії Ковшар А. П.. Вчителі історії  взяли активну участь в обговоренні сучасних проблем формування національно-патріотичних цінностей в учнів, а також йшлося обговорення проблеми підвищення мотивації в учнів до предмету.  Теоретичний блок було завершено доповіддю практичного психолога Підлубної Н. В. на тему «Психолого-педагогічні аспекти взаємодії вчителя й учнів у спільній пошуково-пізнавальній діяльності»

          Практичний блок семінару був представлений цікавою інтерактивною картою міста Харків, авторство якої належить учневі 9-го класу НВК №7 Загоруйко А.

         Гості закладу мали змогу відвідати музей школи, де були переглянуті виставки робіт краєзнавчого спрямування та заслухана зворушлива доповідь про випускників НВК, які стали захисниками нашої держави в зоні проведення АТО.

         Спеціаліст І категорії апарату управління відділу освіти Денисенко О. Б.,  а також всі учасники семінару,  висловлюють подяку адміністрації закладу за високий рівень в підготовці до проведення заходу.

Альбом: Семінар для вчителів історії та правознавства Альбом: Семінар для вчителів історії та правознавства Альбом: Семінар для вчителів історії та правознавства Альбом: Семінар для вчителів історії та правознавства Альбом: Семінар для вчителів історії та правознавства Альбом: Семінар для вчителів історії та правознавства Альбом: Семінар для вчителів історії та правознавства Альбом: Семінар для вчителів історії та правознавства
Web-адреса: osvita.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/5418 | Переглядів: 179Дата публікації: 13:33 02.03.2018