Начальник відділу освіти

Пасічник Світлана Михайлівна

 

Анонс подій
25.05.2018
26.05.2018
29.05.2018
10:00 - Нарада керівників закладів освіти міста Нарада керівників закладів освіти міста Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:29.05.2018 10:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
14:00 - Нарада начальників пришкільних таборів Нарада начальників пришкільних таборів Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:29.05.2018 14:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
Докладніше
PISA 2018
Відкритий професійний конкурс Дистанційних курсів "Дистанційне навчання-навчання без кордонів"
Логопедична сторінка
Рік Японії
Пошук
Стрічка подій:

25.05.2018р. у закладах загальної середньої освіти міста пройшло свято Останнього дзвоника. В урочистих заходах взяли участь учні та їхні ба ...

25.05.2018р. у закладах загальної середньої освіти міста пройшло свято Останнього дзвоника. В урочистих заходах взяли участь учні та їхні батьки, працівники закладів освіти, почесні гості. Детальніше на головній сторінці сайту.

24.05.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому зверне ...

24.05.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень від громадян до начальника відділу освіти не надходило.

24.05.2018р. на базі п’яти пунктів тестування, розташованих у закладах освіти м. Куп’янськ, проведено зовнішнє незалежне оцінювання випускни ...

24.05.2018р. на базі п’яти пунктів тестування, розташованих у закладах освіти м. Куп’янськ, проведено зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11-х класів з української мови та літератури, у якому взяли участь 100% випускників закладів загальної середньої освіти міста.

24.05.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийо ...

24.05.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийому видано 7 направлень на влаштування дітей до ДНЗ, 3 дітей поставлено на облік для подальшого влаштування.

22.05.2018р. І (міський) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") перенесено на 23.05.2018. ...

22.05.2018р. І (міський) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") перенесено на 23.05.2018.

22.05.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №11, Куп’янського автотранспортного коледжу проведено зовнішнє незалежне оцінювання ...

22.05.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №11, Куп’янського автотранспортного коледжу проведено зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11-х класів з математики, у якому взяли участь 122 учня 11-х класів закладів загальної середньої освіти міста.

21.05.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під ч ...

21.05.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під час апаратної наради були обговорені питання організованого закінчення навчального року, проведення урочистостостей з нагоди свята "Останній дзвоник" та організації участі випускників у ЗНО-2018.

Докладніше
Корисні посилання
 
До істоків історії...

Поділитися новиною:

До істоків історії...

Обговорення історичної події - повстанський рух Холодного Яру.

Шкільний день 12 лютого для старшокласників Куп’янської ЗОШ № 6 завершився непересічною подією. Усі бажаючі були запрошені до спілкування з представниками Руху Захисту Української Мови, громадської організації НВР «Правий сектор», учасниками вокального гурту "Гайдамаки" та взагалі цікавими й захопленими рідною історією людьми: Борисом Григоровичем Неїло, Анатолієм Стельмахом, Володимиром Гармашем, Валентиною Чернявською.
На цей раз темою для обговорення була дуже важлива історична подія - повстанський рух Холодного Яру. Неодноразово це місце ставало осередком визвольної боротьби українців: У ХVIII столітті тут піднімали повстання гайдамаки, після Першої світової війни, разом зі спробами УНР здобути для України самостійну соборну державу, повстанці проти загарбників утворили тут Холодноярську республіку (1919-1922), яка героїчно воювала на кілька фронтів, а переважно проти совєтів, під чорним прапором з написом "Воля України, або смерть".
На початку заходу Борис Григорович Неїло передав у дарунок школі серію книжок з означеної теми, які допоможуть учням глибше зрозуміти, що ж насправді відбувалося сто років тому на українських землях, зробити власні висновки, провести паралелі із сучасністю.
Першою серед учнів виступила Торубарова Поліна (9-Б) з повідомленням «Холодний Яр. Історична й географічна довідка». Поліна представила присутнім свою роботу – малюнок, присвячений героїчним сторінкам історії Холодного Яру. Учениця 10-А класу Деменкова Аліна ознайомила присутніх з основними етапами формування Холодноярської республіки. Інформацію про отаманів Холодного Яру представила вчителька історії Саяпіна Тетяна Володимирівна.
Учням, які підготували повідомлення, були презентовані книжки Юрія Горліс-Горського «Холодний Яр».
Зацікавлено слухали учні виступи Бориса Григоровича Неїло, що познайомив присутніх з оглядом літератури з означеної теми, а також розповів, якою зброєю воювали повстанці; Анатолія Стельмаха, який надав інформацію про сторінки визвольної боротьби українців, пов’язані з урочищем Холодний Яр; Володимира Гармаша, що продемонстрував історичні мапи часів визвольних змагань українців й процитував вірш Тараса Шевченка «Холодний Яр»; Валентини Чернявської, яка провела своєрідну віртуальну екскурсію стежками сучасного комплексу «Холодний Яр», акцентувавши увагу на важливості збереження історичної спадщини власного регіону.
Подібні зустрічі не залишають байдужим нікого, спонукають до пошуку відповідей на хвилюючі запитання, бажання брати приклад з українців, які мали силу духу й боролися за волю рідної країни.

Автор: Ланевська Т.Ю., вчитель історії та правознавства                              Фотоматеріали: Торубарової Я.О.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/5186 | Переглядів: 133Дата публікації: 22:10 12.02.2018