Начальник відділу освіти

Пасічник Світлана Михайлівна

 

Анонс подій
24.06.2018
25.06.2018
26.06.2018
Докладніше
PISA 2018
Відкритий професійний конкурс Дистанційних курсів "Дистанційне навчання-навчання без кордонів"
Пошук
Стрічка подій:

20.06.2018р. 250 випускників закладів загальної середньої освіти міста, їх класні керівники та батьки взяли участь у міському святі "Випускн ...

20.06.2018р. 250 випускників закладів загальної середньої освіти міста, їх класні керівники та батьки взяли участь у міському святі "Випускний бал-2018", кращі з них отримали відзнаки та квіти.

19.06.2018р. у Будинку науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір" для випускників загал ...

19.06.2018р. у Будинку науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір" для випускників загальноосвітньої школи №11. Цього вечора атестати про повну загальну середню освіту отримали 20 випускників цього навчального закладу.

18.06.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під ч ...

18.06.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під час наради були обговорені організаційні питання щодо проведення обласного семінару завідувачів методичними кабінетами (центрами) Харківської області, урочистостей з нагоди випуску учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти міста, підготовки до проведення планової наради керівників закладів освіти міста.

18.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому до нач ...

18.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому до начальника відділу освіти надійшло одне колективне звернення батьків щодо матеріально-технічного забезпечення закладу освіти. За підсумками звернення батькам надано роз’яснення. Питання залишено на контролі.

14.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому зверне ...

14.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень від громадян до начальника відділу освіти не було.

14.06.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийом ...

14.06.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийому 10 дітей поставлено на облік для подальшого влаштування до ДНЗ, видано 4 направлення на влаштування дітей до ДНЗ міста.

13.06.2018р. 12 учнів закладів загальної середньої освіти міста взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з хімії у пунктах тестува ...

13.06.2018р. 12 учнів закладів загальної середньої освіти міста взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з хімії у пунктах тестування м. Харків. Результати ЗНО з хімії будуть відомі до 21.06.2018.

Докладніше
Корисні посилання
 
Зустріч з українознавцями

Поділитися новиною:

Зустріч з українознавцями

Екскурсія до міської бібліотеки

09 листопада вся країна відзначала День української писемності. Учнів 3-А класу запросили до міської бібліотеки на зустріч з українознавцями. Завідувач бібліотекою Любов Василівна і бібліотекар Олена Миколаївна підготували цікавинки української мови, виставки книжок від початку виникнення книги і до сьогодення. Дітей зацікавила книга, виготовлена на папірусі, та стародавня Біблія.

Дуже сподобався учням фільм про виникнення книги. У ньому побачили перші друкарські станки, авторів перших книжок, майстерні, у яких виготовляли книги.

Олена Миколаївна провела конкурс знавців українських казок. Найактивнішими були Бандурка Ангеліна, Садовський Іван, Шапова Дар’я. Зачитувала уривки із віршів українських поетів, а Харченко Дар’я, Путренко Дар’я, Іванченко Олексій продовжували. Співала початок української народної пісні, а Дементьєва Олеся, Скріпань Анастасія, Третяк Анастасія підхоплювали.

Любов Василівна визначила самих активних читачів бібліотеки – це Деметьєва Олеся та Скріпань Анастасія. А Бандурка Ангеліна, Мирошниченко Евеліна, Кліменчук Олександра, Козуб Серафим стали новими читачами міської бібліотеки.

Усім учням дуже сподобалася зустріч в бібліотеці. Дякуємо її працівникам за цікаві зустрічі, поради, цікавинки!

 

Захаренко А.Л., класний керівник 3-А класу

Альбом: Зустріч з українознавцями
Альбом: Зустріч з українознавцями
Альбом: Зустріч з українознавцями
Альбом: Зустріч з українознавцями
Альбом: Зустріч з українознавцями
Альбом: Зустріч з українознавцями
Альбом: Зустріч з українознавцями
Альбом: Зустріч з українознавцями
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4204 | Переглядів: 142Дата публікації: 15:46 14.11.2017