Начальник відділу освіти
 

Пасічник Світлана Михайлівна

Анонс подій
14.12.2017
08:30 - Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:14.12.2017 08:30 Місце проведення:Кабінет № 7, відділ освіти, вул. Студентська, 2
14:00 - Міський шаховий турнір серед учнів закладів загальної середньої освіти Міський шаховий турнір серед учнів закладів загальної середньої освіти Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:14.12.2017 14:00 Місце проведення:ЦДЮТ
14:15 - Міська учнівська конференція "Ленд-ліз" Міська учнівська конференція "Ленд-ліз" Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:14.12.2017 14:15 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №6
15.12.2017
09:30 - Засідання міського методичного об’єднання вихователів старших груп закладів дошкільної освіти міста Засідання міського методичного об’єднання вихователів старших груп закладів дошкільної освіти міста Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:15.12.2017 09:30 Місце проведення:Дошкільний навчальний заклад №8
14:00 - Засідання міського методичного об’єднання вчителів української мови Засідання міського методичного об’єднання вчителів української мови Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:15.12.2017 14:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
16.12.2017
Докладніше
Центр психологічної служби
PISA 2018
Відкритий професійний конкурс Дистанційних курсів "Дистанційне навчання-навчання без кордонів"
Логопедична сторінка
Рік Японії
Пошук
Стрічка подій:

12.12.2017 на базі Куп’янського навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3" проведено семінар для вчителів художньо-естетичного циклу ...

12.12.2017 на базі Куп’янського навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3" проведено семінар для вчителів художньо-естетичного циклу за темою "Розвиток творчих здібностей учнів та формування художньо-естетичних смаків в умовах реалізації компетентнісного підходу та принципу дитиноцентризму.

12.12.2017 відділом освіти проведено міські змагання з баскетболу (3х3) серед дівчат закладів загальної середньої освіти. За підсумками змаг ...

12.12.2017 відділом освіти проведено міські змагання з баскетболу (3х3) серед дівчат закладів загальної середньої освіти. За підсумками змагань у старшій групі І місце посіли дівчата навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3", ІІ-ЗОШ №4, ІІІ-ЗОШ №12. У середній групі І місце- ЗОШ №4, ІІ-ЗОШ №1, ІІІ-гімназія №2.

12.12.2017р. у Куп'янському дошкільному навчальному закладі (Центр розвитку дитини) "Іскорка" проведено засідання міського методичного об’єд ...

12.12.2017р. у Куп'янському дошкільному навчальному закладі (Центр розвитку дитини) "Іскорка" проведено засідання міського методичного об’єднання для вихователів груп молодшого дошкільного віку за темою: "Роль сенсорно-пізнавального центру в умовах інклюзивної освіти". План роботи методичного об'єднання було спрямовано на підвищення професійної компетентності учасників семінару з питань гармонійного розвитку та виховання дітей з особливими потребами. Відзначено високий рівень проведення заходу.

11.12.2017 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під час ...

11.12.2017 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під час наради обговорені питання планування роботи відділу освіти на 2018 рік, організації та проведення безпечних Новорічних та Різдвяних свят у закладах освіти міста, підсумки проведення міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та І (міського) туру конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

11.12.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень ...

11.12.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень від громадян до начальника відділу освіти не надходило.

09.12.2017 у ПК ім. В.І.Кошелєва смт. Ківшарівка розпочався ХІІ відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті майст ...

09.12.2017 у ПК ім. В.І.Кошелєва смт. Ківшарівка розпочався ХІІ відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті майстра спорту СРСР, тренеру з вільної боротьби Пушкіну А.П. та 70-річчю Куп’янської ДЮСШ. У турнірі взяли участь 250 спортсменів. Більш детальна інформація буде розміщена на головній сторінці сайту.

08.12.2017р. у Куп’янському навчально-виховному комплексі №2 відбулися урочистості з нагоди закриття міського туру Всеукраїнського конкурсу ...

08.12.2017р. у Куп’янському навчально-виховному комплексі №2 відбулися урочистості з нагоди закриття міського туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018"

Докладніше
Корисні посилання
 

Національна  дитяча «Гаряча лінія»

0 800 500 225 або 116111

І пам’ять серця, і вічний смуток.... (виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)
І пам’ять серця, і вічний смуток....
(виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)

Поділитися новиною:

І пам’ять серця, і вічний смуток.... (виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)

Заплакало небо дощами… Біль і туга зійшлися клином. Свистіли кулі над Афганістаном, Прощалася мати із сином…

Цьогоріч минає 28 років від дня закінчення Афганської війни. День 15 лютого 1989 року для багатьох став відліком, коли скінчився рахунок втратам наших солдатів. Роки, що пройшли, об'єднали колишніх бійців-інтернаціоналістів в одну родину, де біль одного віддається болем в інших, а радість стає загальним почуттям.

Афганська війна… Брудна, неоголошена.… А хіба війни можуть бути чистими? Кожна несе смерть, інвалідність, одягає в жалість тисячі сердець, материнських сердець. У війни холодні очі… У війни свій рахунок, своя безжалісна арифметика…

У загальноосвітніх навчальних закладах відділу освіти Куп’янської міської ради у період з 13.02.2017 року по 15.02.2017 року проведені виховні заходи щодо вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану.

Учні доторкнулись то тих страшних сторінок війни, пройшли її дорогами разом із воїнами, в тому числі і нашими земляками. У зазначений період були проведені виховні години: «Тільки пам’ять не сивіє», «Афганська війна – як це було?», «Локальні конфлікти, причини їх виникнення»., «Що таке інтернаціональний обов’язок?», «Наші земляки - учасники бойових дій на території Республіки Афганістан»; години мужності: «І знов мені Афган приснився…», «Героям – честь і слава», «Нехай на світі мирно буде — сьогодні, завтра, назавжди!»; бесіди: «Відлуння афганських гір», « Героїв подвиги безсмертні»; години пам`яті: «Збережіть для нащадків життя!», «Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів…»; літературно-музичні  композиції: «Молодість, опалена війною».

На уроках української літератури організовані літературні читання за книгою воїна-афганця Стовби О.І. «Аїст» та «Сучасні поети про Афганістан», «Лелека – птах добрий» і конкурси читців віршів «Тільки пам’ять не сивіє».

Також проведені тематичні уроки з історії, бінарні уроки, уроки пам’яті.

Учителі образотворчого мистецтва організували конкурс малюнків, плакатів та стіннівок за темами: «Війнам-ні! Сонячному світу-так!», «Молодість, опалена війною».

У шкільних бібліотеках були оформлені тематичні  виставки художньої літератури,  історичних документів, що ілюструють події війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів: «У пам’яті: і доблесть і трагедія…», «Пекучий вітер Афгану», «Наші земляки - учасники бойових дій на території Республіки Афганістан».

Разом із класними керівниками учні здійснили екскурсії до шкільних музеїв та  краєзнавчого музею м. Куп’янськ.

Дуже схвилюв усіх перегляд й обговорення художніх та документальних фільмів: «Дев’ята рота», «Грозові ворота» , «Остання війна Імперії. Афганістан», «Останній солдат».

Зворушливо відбулися зустрічі з учасниками бойових дій в Афганістані.

Закінчилася десятилітня трагічна війна. Але в людській пам’яті вона буде жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдат і сльозами жінок та матерів, обелісками з залізними зірочками та піснями, які увірвалися в наше життя фронтовим вітром.

Летять... відлітають у вічність роки і, скільки б їх не минуло, не зітруть у нашій пам’яті імена воїнів-афганців…всіх, хто захищав інтернаціональний обов’язок на території інших держав й виявив мужність і доблесть.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: osvita.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2119 | Переглядів: 159Дата публікації: 14:44 15.02.2017