Начальник відділу освіти
 

Пасічник Світлана Михайлівна

Анонс подій
20.10.2017
23.10.2017
10:00 - Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:23.10.2017 10:00 Місце проведення:Кабінет начальника відділу освіти, відділ освіти, вул. Студентська, 2
13:00 - Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:23.10.2017 13:00 Місце проведення:Кабінет начальника відділу освіти, відділ освіти, вул. Студентська, 2
24.10.2017
10:00 - Участь вчителів української мови та літератури в семінарі Участь вчителів української мови та літератури в семінарі Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:24.10.2017 10:00 Місце проведення:Харківська Народна українська академія
14:00 - Нарада з керівниками навчальних закладів міста Нарада з керівниками навчальних закладів міста Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:24.10.2017 14:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
Докладніше
Методичний центр
Центр психологічної служби
PISA 2018
Пошук
Стрічка подій:

18.10.2017р. в дошкільному навчальному закладі (Центр розвитку дитини) "Іскорка" відбулося засідання міського методичного об’єднання музични ...

18.10.2017р. в дошкільному навчальному закладі (Центр розвитку дитини) "Іскорка" відбулося засідання міського методичного об’єднання музичних працівників та інструкторів з фізкультури дошкільних навчальних закладів міста. Метою семінару було ознайомлення з використанням елементів арт-терапевтичних технологій на заняттях з дітьми старшого дошкільного віку.

17.10.2017 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради розглянуті питан ...

17.10.2017 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради розглянуті питання про стан виконанання плану роботи відділу освіти на 2018 рік, про виконання рішень колегії відділу освіти, про організацію планування роботи відділу освіти на 2018 рік, про заходи щодо покращення результативності участі учнів у Всеукраїнських предметних олімпіадах та зовнішньому незалежному оцінюванні.

17.10.2017 у Куп’янській загальноосвітній школі №4 відділом освіти надано сервісні послуги навчальному закладу з питань організації та прове ...

17.10.2017 у Куп’янській загальноосвітній школі №4 відділом освіти надано сервісні послуги навчальному закладу з питань організації та проведення науково-дослідницької роботи з учнями.

13.10.2017р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №11 відбувся І (міський) етап Всеукраїнського турніру юних хіміків. І місце посіла ...

13.10.2017р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №11 відбувся І (міський) етап Всеукраїнського турніру юних хіміків. І місце посіла команда учнів НВК "Школа - гімназія №3", ІІ місце - команда учнів ЗОШ №6, ІІІ місце - команда учнів ЗОШ №12.

13.10.2017 на стадіоні "Металург" проведено змагання з футболу "Шкіряний м’яч" серед команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста ...

13.10.2017 на стадіоні "Металург" проведено змагання з футболу "Шкіряний м’яч" серед команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. І місце в змаганнях посіли учні загальноосвітньої школи №12, ІІ місце-загальноосвітня школа №11, ІІІ місце-загальноосвітня школа №6.

12.10.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час прийому до начальника відді ...

12.10.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час прийому до начальника відділу освіти звернулись 2 осіб з питання влаштування дітей до навчальних закладів міста.

12.10.2017р. на базі Куп’янської гімназії №2 відбувся науково-практичний семінар для вчителів економіки, історії, географії на тему "Удоскон ...

12.10.2017р. на базі Куп’янської гімназії №2 відбувся науково-практичний семінар для вчителів економіки, історії, географії на тему "Удосконалення форм і методів роботи на уроках предметів суспільно-гуманітарного напрямку при використанні засобів медіаосвіти."

Докладніше
Корисні посилання
 

Національна  дитяча «Гаряча лінія»

0 800 500 225 або 116111

І пам’ять серця, і вічний смуток.... (виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)
І пам’ять серця, і вічний смуток....
(виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)

Поділитися новиною:

І пам’ять серця, і вічний смуток.... (виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)

Заплакало небо дощами… Біль і туга зійшлися клином. Свистіли кулі над Афганістаном, Прощалася мати із сином…

Цьогоріч минає 28 років від дня закінчення Афганської війни. День 15 лютого 1989 року для багатьох став відліком, коли скінчився рахунок втратам наших солдатів. Роки, що пройшли, об'єднали колишніх бійців-інтернаціоналістів в одну родину, де біль одного віддається болем в інших, а радість стає загальним почуттям.

Афганська війна… Брудна, неоголошена.… А хіба війни можуть бути чистими? Кожна несе смерть, інвалідність, одягає в жалість тисячі сердець, материнських сердець. У війни холодні очі… У війни свій рахунок, своя безжалісна арифметика…

У загальноосвітніх навчальних закладах відділу освіти Куп’янської міської ради у період з 13.02.2017 року по 15.02.2017 року проведені виховні заходи щодо вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану.

Учні доторкнулись то тих страшних сторінок війни, пройшли її дорогами разом із воїнами, в тому числі і нашими земляками. У зазначений період були проведені виховні години: «Тільки пам’ять не сивіє», «Афганська війна – як це було?», «Локальні конфлікти, причини їх виникнення»., «Що таке інтернаціональний обов’язок?», «Наші земляки - учасники бойових дій на території Республіки Афганістан»; години мужності: «І знов мені Афган приснився…», «Героям – честь і слава», «Нехай на світі мирно буде — сьогодні, завтра, назавжди!»; бесіди: «Відлуння афганських гір», « Героїв подвиги безсмертні»; години пам`яті: «Збережіть для нащадків життя!», «Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів…»; літературно-музичні  композиції: «Молодість, опалена війною».

На уроках української літератури організовані літературні читання за книгою воїна-афганця Стовби О.І. «Аїст» та «Сучасні поети про Афганістан», «Лелека – птах добрий» і конкурси читців віршів «Тільки пам’ять не сивіє».

Також проведені тематичні уроки з історії, бінарні уроки, уроки пам’яті.

Учителі образотворчого мистецтва організували конкурс малюнків, плакатів та стіннівок за темами: «Війнам-ні! Сонячному світу-так!», «Молодість, опалена війною».

У шкільних бібліотеках були оформлені тематичні  виставки художньої літератури,  історичних документів, що ілюструють події війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів: «У пам’яті: і доблесть і трагедія…», «Пекучий вітер Афгану», «Наші земляки - учасники бойових дій на території Республіки Афганістан».

Разом із класними керівниками учні здійснили екскурсії до шкільних музеїв та  краєзнавчого музею м. Куп’янськ.

Дуже схвилюв усіх перегляд й обговорення художніх та документальних фільмів: «Дев’ята рота», «Грозові ворота» , «Остання війна Імперії. Афганістан», «Останній солдат».

Зворушливо відбулися зустрічі з учасниками бойових дій в Афганістані.

Закінчилася десятилітня трагічна війна. Але в людській пам’яті вона буде жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдат і сльозами жінок та матерів, обелісками з залізними зірочками та піснями, які увірвалися в наше життя фронтовим вітром.

Летять... відлітають у вічність роки і, скільки б їх не минуло, не зітруть у нашій пам’яті імена воїнів-афганців…всіх, хто захищав інтернаціональний обов’язок на території інших держав й виявив мужність і доблесть.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: osvita.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2119 | Переглядів: 149Дата публікації: 14:44 15.02.2017