Начальник відділу освіти

Пасічник Світлана Михайлівна

 

Анонс подій
22.05.2018
10:00 - І (міський) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") І (міський) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:22.05.2018 10:00 Місце проведення:м. Куп'янськ, стадіон "Спартак"
10:00 - Зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11-х класів з математики Зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11-х класів з математики Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:22.05.2018 10:00 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №11, Куп’янський автотранспортний коледж
24.05.2018
08:30 - Прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста Прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:24.05.2018 08:30 Місце проведення:Кабінет № 7, відділ освіти, вул. Студентська, 2
10:00 - Зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11-х класів з української мови та літератури Зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11-х класів з української мови та літератури Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:24.05.2018 10:00 Місце проведення:Загальноосвітні школи №№ 4,11, Куп’янський автотранспортний коледж, Куп’янський медичний коледж, Куп’янський регіональний центр професійної освіти
15:00 - Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:24.05.2018 15:00 Місце проведення:Кабінет начальника відділу освіти, відділ освіти, вул. Студентська, 2
25.05.2018
Докладніше
PISA 2018
Відкритий професійний конкурс Дистанційних курсів "Дистанційне навчання-навчання без кордонів"
Логопедична сторінка
Рік Японії
Пошук
Стрічка подій:

18.05.2018р. команда учнів м.Куп'янська посіла ІІ місце у регіональному турнірі юних біологів ім. Мечнікова (смт.Дворічна). ...

18.05.2018р. команда учнів м.Куп'янська посіла ІІ місце у регіональному турнірі юних біологів ім. Мечнікова (смт.Дворічна).

17.05.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому до нач ...

17.05.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому до начальника відділу освіти звернулась одна особа з питання влаштування дитини до дошкільного навчального закладу. За підсумками прийому надано роз’яснення.

17.05.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийом ...

17.05.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийому 2 дітям видано направлення на влаштування до дошкільних навчальних закладів міста, 7 дітей поставлено на облік для подальшого влаштування.

15.05.2018р. на базі Центру дитячої та юнацької творчості проведено обласний науково-практичний семінар для директорів закладів позашкільної ...

15.05.2018р. на базі Центру дитячої та юнацької творчості проведено обласний науково-практичний семінар для директорів закладів позашкільної освіти. У семінарі взяли участь близько 50 осіб. Детальніше на головній сторінці сайту.

14.05.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під ч ...

14.05.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під час наради були обговорені питання організації проведення масових заходів з учнями та педагогічними працівниками закладів освіти міста протягом тижня, організації виконання доручень, наказів, розпоряджень тощо, підготовки до літнього оздоровчого періоду 2018 року.

12.05.2018р. на стадіоні "Спартак" проведено обласні фінальні змагання з футболу "Шкіряний м’яч". Команда учнів Куп’янської загальноосвітньо ...

12.05.2018р. на стадіоні "Спартак" проведено обласні фінальні змагання з футболу "Шкіряний м’яч". Команда учнів Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 посіла почесне ІІ місце в цих змаганнях.

11.05.2018р. відбулися міські змагання учнів з техніки спортивного туризму. Детальна інформація буде оприлюднена на головній сторінці сайту. ...

11.05.2018р. відбулися міські змагання учнів з техніки спортивного туризму. Детальна інформація буде оприлюднена на головній сторінці сайту.

Докладніше
Корисні посилання
 
І пам’ять серця, і вічний смуток.... (виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)
І пам’ять серця, і вічний смуток....
(виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)

Поділитися новиною:

І пам’ять серця, і вічний смуток.... (виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)

Заплакало небо дощами… Біль і туга зійшлися клином. Свистіли кулі над Афганістаном, Прощалася мати із сином…

Цьогоріч минає 28 років від дня закінчення Афганської війни. День 15 лютого 1989 року для багатьох став відліком, коли скінчився рахунок втратам наших солдатів. Роки, що пройшли, об'єднали колишніх бійців-інтернаціоналістів в одну родину, де біль одного віддається болем в інших, а радість стає загальним почуттям.

Афганська війна… Брудна, неоголошена.… А хіба війни можуть бути чистими? Кожна несе смерть, інвалідність, одягає в жалість тисячі сердець, материнських сердець. У війни холодні очі… У війни свій рахунок, своя безжалісна арифметика…

У загальноосвітніх навчальних закладах відділу освіти Куп’янської міської ради у період з 13.02.2017 року по 15.02.2017 року проведені виховні заходи щодо вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану.

Учні доторкнулись то тих страшних сторінок війни, пройшли її дорогами разом із воїнами, в тому числі і нашими земляками. У зазначений період були проведені виховні години: «Тільки пам’ять не сивіє», «Афганська війна – як це було?», «Локальні конфлікти, причини їх виникнення»., «Що таке інтернаціональний обов’язок?», «Наші земляки - учасники бойових дій на території Республіки Афганістан»; години мужності: «І знов мені Афган приснився…», «Героям – честь і слава», «Нехай на світі мирно буде — сьогодні, завтра, назавжди!»; бесіди: «Відлуння афганських гір», « Героїв подвиги безсмертні»; години пам`яті: «Збережіть для нащадків життя!», «Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів…»; літературно-музичні  композиції: «Молодість, опалена війною».

На уроках української літератури організовані літературні читання за книгою воїна-афганця Стовби О.І. «Аїст» та «Сучасні поети про Афганістан», «Лелека – птах добрий» і конкурси читців віршів «Тільки пам’ять не сивіє».

Також проведені тематичні уроки з історії, бінарні уроки, уроки пам’яті.

Учителі образотворчого мистецтва організували конкурс малюнків, плакатів та стіннівок за темами: «Війнам-ні! Сонячному світу-так!», «Молодість, опалена війною».

У шкільних бібліотеках були оформлені тематичні  виставки художньої літератури,  історичних документів, що ілюструють події війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів: «У пам’яті: і доблесть і трагедія…», «Пекучий вітер Афгану», «Наші земляки - учасники бойових дій на території Республіки Афганістан».

Разом із класними керівниками учні здійснили екскурсії до шкільних музеїв та  краєзнавчого музею м. Куп’янськ.

Дуже схвилюв усіх перегляд й обговорення художніх та документальних фільмів: «Дев’ята рота», «Грозові ворота» , «Остання війна Імперії. Афганістан», «Останній солдат».

Зворушливо відбулися зустрічі з учасниками бойових дій в Афганістані.

Закінчилася десятилітня трагічна війна. Але в людській пам’яті вона буде жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдат і сльозами жінок та матерів, обелісками з залізними зірочками та піснями, які увірвалися в наше життя фронтовим вітром.

Летять... відлітають у вічність роки і, скільки б їх не минуло, не зітруть у нашій пам’яті імена воїнів-афганців…всіх, хто захищав інтернаціональний обов’язок на території інших держав й виявив мужність і доблесть.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: osvita.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2119 | Переглядів: 253Дата публікації: 14:44 15.02.2017