Начальник відділу освіти

Пасічник Світлана Михайлівна

Анонс подій
20.02.2018
09:00 - Засідання міського методичного об’єднання вихователів дітей раннього віку закладів дошкільної освіти міста Засідання міського методичного об’єднання вихователів дітей раннього віку закладів дошкільної освіти міста Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:20.02.2018 09:00 Місце проведення:Дошкільний навчальний заклад №8
13:30 - Міські змагання з шахів "Біла тура" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Міські змагання з шахів "Біла тура" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:20.02.2018 13:30 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №4
21.02.2018
22.02.2018
08:30 - Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:22.02.2018 08:30 Місце проведення:Кабінет № 7, відділ освіти, вул. Студентська, 2
15:00 - Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:22.02.2018 15:00 Місце проведення:Кабінет начальника відділу освіти, відділ освіти, вул. Студентська, 2
Докладніше
PISA 2018
Відкритий професійний конкурс Дистанційних курсів "Дистанційне навчання-навчання без кордонів"
Логопедична сторінка
Рік Японії
Пошук
Стрічка подій:

20.02.2018р. в дошкільному навчальному закладі-ясла-садок №8 комбінованого типу проведено засідання міського методичного об’єднання виховате ...

20.02.2018р. в дошкільному навчальному закладі-ясла-садок №8 комбінованого типу проведено засідання міського методичного об’єднання вихователів дітей раннього віку закладів дошкільної освіти міста. Тема заходу: "Ігрова діяльність дітей раннього віку, її особливості". Учасники та слухачі методичного об’єднання активно прийняли участь у майстер-класі по створенню пальчикових посібників для роботи з дітьми.

19.02.2018 р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради обговорені пит ...

19.02.2018 р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради обговорені питання проведення масових заходів з учнями та педагогічними працівниками протягом тижня, аналіз стану відвідування учнями навчальних занять, стан виконання рішень апаратних нарад відділу освіти.

19.02.2018 р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому зверн ...

19.02.2018 р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень до начальника відділу освіти не надходило.

18.02.2018 р. 2 учнів гімназії №2 та навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3" взяли участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської у ...

18.02.2018 р. 2 учнів гімназії №2 та навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3" взяли участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Результати участі учнів будуть відомі пізніше.

17.02.2018 р. 2 учнів загальноосвітньої школи №6 та 1 учень навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3" взяли участь у ІІІ (обласному) ...

17.02.2018 р. 2 учнів загальноосвітньої школи №6 та 1 учень навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3" взяли участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Результати участі учнів будуть відомі пізніше.

16.02.2018р. у дошкільному навчальному закладі №2 відбулись урочистості з нагоди закриття міського туру обласного конкурсу "Кращий виховател ...

16.02.2018р. у дошкільному навчальному закладі №2 відбулись урочистості з нагоди закриття міського туру обласного конкурсу "Кращий вихователь Харківщини".

15.02.2018р. під час особистиого прийому громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. звернень від громадян до начальника відділу освіт ...

15.02.2018р. під час особистиого прийому громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. звернень від громадян до начальника відділу освіти не надходило.

Докладніше
Корисні посилання
 
І пам’ять серця, і вічний смуток.... (виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)
І пам’ять серця, і вічний смуток....
(виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)

Поділитися новиною:

І пам’ять серця, і вічний смуток.... (виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)

Заплакало небо дощами… Біль і туга зійшлися клином. Свистіли кулі над Афганістаном, Прощалася мати із сином…

Цьогоріч минає 28 років від дня закінчення Афганської війни. День 15 лютого 1989 року для багатьох став відліком, коли скінчився рахунок втратам наших солдатів. Роки, що пройшли, об'єднали колишніх бійців-інтернаціоналістів в одну родину, де біль одного віддається болем в інших, а радість стає загальним почуттям.

Афганська війна… Брудна, неоголошена.… А хіба війни можуть бути чистими? Кожна несе смерть, інвалідність, одягає в жалість тисячі сердець, материнських сердець. У війни холодні очі… У війни свій рахунок, своя безжалісна арифметика…

У загальноосвітніх навчальних закладах відділу освіти Куп’янської міської ради у період з 13.02.2017 року по 15.02.2017 року проведені виховні заходи щодо вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану.

Учні доторкнулись то тих страшних сторінок війни, пройшли її дорогами разом із воїнами, в тому числі і нашими земляками. У зазначений період були проведені виховні години: «Тільки пам’ять не сивіє», «Афганська війна – як це було?», «Локальні конфлікти, причини їх виникнення»., «Що таке інтернаціональний обов’язок?», «Наші земляки - учасники бойових дій на території Республіки Афганістан»; години мужності: «І знов мені Афган приснився…», «Героям – честь і слава», «Нехай на світі мирно буде — сьогодні, завтра, назавжди!»; бесіди: «Відлуння афганських гір», « Героїв подвиги безсмертні»; години пам`яті: «Збережіть для нащадків життя!», «Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів…»; літературно-музичні  композиції: «Молодість, опалена війною».

На уроках української літератури організовані літературні читання за книгою воїна-афганця Стовби О.І. «Аїст» та «Сучасні поети про Афганістан», «Лелека – птах добрий» і конкурси читців віршів «Тільки пам’ять не сивіє».

Також проведені тематичні уроки з історії, бінарні уроки, уроки пам’яті.

Учителі образотворчого мистецтва організували конкурс малюнків, плакатів та стіннівок за темами: «Війнам-ні! Сонячному світу-так!», «Молодість, опалена війною».

У шкільних бібліотеках були оформлені тематичні  виставки художньої літератури,  історичних документів, що ілюструють події війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів: «У пам’яті: і доблесть і трагедія…», «Пекучий вітер Афгану», «Наші земляки - учасники бойових дій на території Республіки Афганістан».

Разом із класними керівниками учні здійснили екскурсії до шкільних музеїв та  краєзнавчого музею м. Куп’янськ.

Дуже схвилюв усіх перегляд й обговорення художніх та документальних фільмів: «Дев’ята рота», «Грозові ворота» , «Остання війна Імперії. Афганістан», «Останній солдат».

Зворушливо відбулися зустрічі з учасниками бойових дій в Афганістані.

Закінчилася десятилітня трагічна війна. Але в людській пам’яті вона буде жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдат і сльозами жінок та матерів, обелісками з залізними зірочками та піснями, які увірвалися в наше життя фронтовим вітром.

Летять... відлітають у вічність роки і, скільки б їх не минуло, не зітруть у нашій пам’яті імена воїнів-афганців…всіх, хто захищав інтернаціональний обов’язок на території інших держав й виявив мужність і доблесть.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: osvita.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2119 | Переглядів: 189Дата публікації: 14:44 15.02.2017