Начальник відділу освіти

Пасічник Світлана Михайлівна

 

Анонс подій
21.08.2017
10:00 - Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:21.08.2017 10:00 Місце проведення:Кабінет начальника відділу освіти, відділ освіти, вул. Студентська, 2
13:00 - Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:21.08.2017 13:00 Місце проведення:Кабінет начальника відділу освіти, відділ освіти, вул. Студентська, 2
23.08.2017
10:00 - Міські методичні студії "Пріоритетні завдання педагогічних колективів навчальних закладів міста в контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи" Міські методичні студії "Пріоритетні завдання педагогічних колективів навчальних закладів міста в контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи" Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:23.08.2017 10:00 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №6
Докладніше
Методичний центр
Центр психологічної служби
PISA 2018
Пошук
Стрічка подій:

16.08.2017р відбулася нарада з методистами дошкільних навчальних закладів
Тема: Створення умов для забезпечення якісної доступної дошк ...

16.08.2017р відбулася нарада з методистами дошкільних навчальних закладів
Тема: Створення умов для забезпечення якісної доступної дошкільної освіти в місті.
За круглим столом обговорено питання:
- Аналіз методичної роботи з педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладів у 2016/2017 н.р. та завдання на 2017/2018 н.р.
- Модернізація підходів до організації навчально-виховного процесу в ДНЗ, у тому числі з дітьми з особливими потребами (в групах компенсуючого типу та інклюзивних)

14.08.2017 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради були обговорені п ...

14.08.2017 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради були обговорені питання підготовки до проведення міського серпневого педагогічного тижня, підготовки до співбесід з керівниками навчальних закладів міста з питання формування мережі класів (груп) та контингентів учнів (вихованців) на 2017/2018 навчальний рік.

14.08.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час прийому до начальника відді ...

14.08.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час прийому до начальника відділу освіти звернулась одна особа з питання організації навчання дитини за інклюзивною формою. Питання залишено на контролі відділу освіти.

14.08.2017р. вібдулась нарада з керівниками центру дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацької спортивної школи під час якої були обговор ...

14.08.2017р. вібдулась нарада з керівниками центру дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацької спортивної школи під час якої були обговорені питання організованого початку 2017/2018 навчального року, особливості роботи закладів в новому навчальному році

10.08.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час прийому звернень від громад ...

10.08.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час прийому звернень від громадян не надходило.

10.08.2017 у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів міста. За підсумками прий ...

10.08.2017 у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів міста. За підсумками прийому громадян видано 38 направлень на влаштування дітей до ДНЗ, 5 дітей поставлено на облік для їх подальшого влаштування до дошкільних навчальних закладів міста.

07.08.2017 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради були обговорені п ...

07.08.2017 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради були обговорені питання стану забезпечення кадрами навчальних закладів міста, підготовки матеріально-технічної бази навчальних закладів до початку навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Докладніше
Корисні посилання
 

Національна  дитяча «Гаряча лінія»

0 800 500 225 або 116111

І пам’ять серця, і вічний смуток.... (виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)
І пам’ять серця, і вічний смуток....
(виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)

Поділитися новиною:

І пам’ять серця, і вічний смуток.... (виховні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану)

Заплакало небо дощами… Біль і туга зійшлися клином. Свистіли кулі над Афганістаном, Прощалася мати із сином…

Цьогоріч минає 28 років від дня закінчення Афганської війни. День 15 лютого 1989 року для багатьох став відліком, коли скінчився рахунок втратам наших солдатів. Роки, що пройшли, об'єднали колишніх бійців-інтернаціоналістів в одну родину, де біль одного віддається болем в інших, а радість стає загальним почуттям.

Афганська війна… Брудна, неоголошена.… А хіба війни можуть бути чистими? Кожна несе смерть, інвалідність, одягає в жалість тисячі сердець, материнських сердець. У війни холодні очі… У війни свій рахунок, своя безжалісна арифметика…

У загальноосвітніх навчальних закладах відділу освіти Куп’янської міської ради у період з 13.02.2017 року по 15.02.2017 року проведені виховні заходи щодо вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану.

Учні доторкнулись то тих страшних сторінок війни, пройшли її дорогами разом із воїнами, в тому числі і нашими земляками. У зазначений період були проведені виховні години: «Тільки пам’ять не сивіє», «Афганська війна – як це було?», «Локальні конфлікти, причини їх виникнення»., «Що таке інтернаціональний обов’язок?», «Наші земляки - учасники бойових дій на території Республіки Афганістан»; години мужності: «І знов мені Афган приснився…», «Героям – честь і слава», «Нехай на світі мирно буде — сьогодні, завтра, назавжди!»; бесіди: «Відлуння афганських гір», « Героїв подвиги безсмертні»; години пам`яті: «Збережіть для нащадків життя!», «Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів…»; літературно-музичні  композиції: «Молодість, опалена війною».

На уроках української літератури організовані літературні читання за книгою воїна-афганця Стовби О.І. «Аїст» та «Сучасні поети про Афганістан», «Лелека – птах добрий» і конкурси читців віршів «Тільки пам’ять не сивіє».

Також проведені тематичні уроки з історії, бінарні уроки, уроки пам’яті.

Учителі образотворчого мистецтва організували конкурс малюнків, плакатів та стіннівок за темами: «Війнам-ні! Сонячному світу-так!», «Молодість, опалена війною».

У шкільних бібліотеках були оформлені тематичні  виставки художньої літератури,  історичних документів, що ілюструють події війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів: «У пам’яті: і доблесть і трагедія…», «Пекучий вітер Афгану», «Наші земляки - учасники бойових дій на території Республіки Афганістан».

Разом із класними керівниками учні здійснили екскурсії до шкільних музеїв та  краєзнавчого музею м. Куп’янськ.

Дуже схвилюв усіх перегляд й обговорення художніх та документальних фільмів: «Дев’ята рота», «Грозові ворота» , «Остання війна Імперії. Афганістан», «Останній солдат».

Зворушливо відбулися зустрічі з учасниками бойових дій в Афганістані.

Закінчилася десятилітня трагічна війна. Але в людській пам’яті вона буде жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдат і сльозами жінок та матерів, обелісками з залізними зірочками та піснями, які увірвалися в наше життя фронтовим вітром.

Летять... відлітають у вічність роки і, скільки б їх не минуло, не зітруть у нашій пам’яті імена воїнів-афганців…всіх, хто захищав інтернаціональний обов’язок на території інших держав й виявив мужність і доблесть.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: osvita.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/2119 | Переглядів: 141Дата публікації: 14:44 15.02.2017