Начальник відділу освіти

Пасічник Світлана Михайлівна

Анонс подій
26.03.2018
10:00 - Науково-практичний семінар вчителів суспільних дисциплін Науково-практичний семінар вчителів суспільних дисциплін Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:26.03.2018 10:00 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №11
13:00 - Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:26.03.2018 13:00 Місце проведення:Кабінет заступника начальника відділу освіти, вул. Студентська, 2
27.03.2018
10:00 - І (міський) педагогічний науково-практичний форум І (міський) педагогічний науково-практичний форум Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:27.03.2018 10:00 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №1
13:00 - Семінар для директорів та методистів закладів позашкільної освіти Семінар для директорів та методистів закладів позашкільної освіти Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:27.03.2018 13:00 Місце проведення:Центр дитячої та юнацької творчості
28.03.2018
Докладніше
PISA 2018
Відкритий професійний конкурс Дистанційних курсів "Дистанційне навчання-навчання без кордонів"
Логопедична сторінка
Рік Японії
Пошук
Стрічка подій:

22.03.2018р на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №4 проведено семінар для класних керівників 5-11-х класів. Детальніше на головній ст ...

22.03.2018р на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №4 проведено семінар для класних керівників 5-11-х класів. Детальніше на головній сторінці сайту.

22.03.2018р. на прийом з питань влаштування дітей до ДНЗ звернулося 7 осіб: направлення отримали 3 дитини, роз'яснення щодо зарахування в Д ...

22.03.2018р. на прийом з питань влаштування дітей до ДНЗ звернулося 7 осіб: направлення отримали 3 дитини, роз'яснення щодо зарахування в ДНЗ було надано 4 особам.

21.03.2018р. семінар для заступників директорів з виховної роботи перенесено на інший термін. ...

21.03.2018р. семінар для заступників директорів з виховної роботи перенесено на інший термін.

21.03.2018р. на базі Куп’янської гімназії №2 відбувся науково-практичний семінар вчителів природничо-математичного циклу за темою: "Медіаосв ...

21.03.2018р. на базі Куп’янської гімназії №2 відбувся науково-практичний семінар вчителів природничо-математичного циклу за темою: "Медіаосвіта як складова формування природничо-математичної грамотності для реалізації освітніх стандартів".

21.03.2018р. на базі гімназії № 1 відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів української мови за темою: "Національно-патрі ...

21.03.2018р. на базі гімназії № 1 відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів української мови за темою: "Національно-патріотичне виховання гімназистів на уроках української мови та літератури шляхом впровадження інноваційних форм і методів навчання".

21.03.2018 у дошкільному навчальному закладі (Центр розвитку дитини) "Іскорка" проведено засідання міського методичного об’єднання виховател ...

21.03.2018 у дошкільному навчальному закладі (Центр розвитку дитини) "Іскорка" проведено засідання міського методичного об’єднання вихователів дітей середнього віку закладів дошкільної освіти міста за темою "Формування екологічного світобачення дошкільників через дослідницько-експерементальну діяльність". Для обговорення представлено перегляд заняття в інклюзивній групі "В гості до краплинки".

20.03.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №6 відбулися міські змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед дівчат "Влу ...

20.03.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №6 відбулися міські змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед дівчат "Влучний стрілець". Результати змагань будуть оприлюднені на головній сторінці сайту.

Докладніше
Корисні посилання
 
Науково – практичний семінар класних керівників
Науково – практичний семінар класних керівників

Поділитися новиною:

Науково – практичний семінар класних керівників

12.12.2016 на базі гімназії № 2 відбувся науково – практичнй семінар на тему: «Медіа – вплив на процес виховання учнів в умовах адаптації до сучасного життя».

У своєму виступі Положивець О.В., заступник директора з виховної роботи закладу, поділилась досвідом роботи  щодо впровадження медіа – освіти у виховний процес. Вона звернула увагу на завдання медіа – освіти в шкільному віці: це важливий період для інтелектуальної діяльності, діти набувають аудовізіуальний досвід, пошукові навички, вчаться оцінювати факти, події, їх аналізувати, пропускати через свою свідомість, орієтуватися в потоці інформацій. Медіа допомагають учням в інтерактивному навчанні, орієтуватися в соціально – культурному та суспільно – політичному житті, трудовій діяльності, розважальній тощо. Також відзначила і негативний вплив на дітей, як: поширення реклами, витіснення дитячих передач, зниження художнього та інтелектуального рівня дітей, нав’язуання їм чужих ідей, а від цього вони  стають бійдужими до людських переживань,  страждань, не можуть співпереживати.

            Теоретична частина семінару підкріплена була практичною, майстер – класом.  Класні керівники гімназії запросили до творчості, зокрема літературної гри «Буріме» (кл.кер. Власенко Д.В.).

            Кл.кер.Гриценко Н.О. продемонструвала використання на виховних годинах медіа, що формує критичне мислення, показала відеоролик з життя класу.

            Нерушенко О.В. провела тренінг «Збудуймо країну разом», а присутні в якості учнів вчилися вибирати позитивну рекламу від антиреклами.

            Цікавими були презентації створення відеоролика « Історія козацтва» (кл. кер. Гармаш М.О.), створення слайд – презентації ( кл.кер. Пихова О.В.).

            Жадановська Л.В. продемонструвала вплив реклами на формування здорового способу життя молодої особистості. Цікавим було дослідження учнів разом із учителем економіки, класним керівником,  на тему: «Аналітичне ставлення до висновків ЗМІ про затребуваність професій».

            Всі присутні разом із соцпедагогом, класним керівником Гаркушею А.І., створювали шкільну газету, яка розвиває креативні особливості  на засадах ціннісних орієнтирів.

             Підлубна Н.В., практичний психолог, дала рекомендації щодо вирішення проблем класного колективу засобами медіа-освіти.

            На завершення присутні оглянули методичну виставку на тему: «Впровадження вітчизняної моделі медіа – освіти в Куп’янській гімназії».

            Семінар носив науково - практичну спрямованість. Форми і методи роботи щодо впровадження медіа - освіти у виховний процес даного закладу стануть зразком для  викристання в роботі класними керівниками міста.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: osvita.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/1531 | Переглядів: 164Дата публікації: 17:56 12.12.2016