Начальник відділу освіти
 

Пасічник Світлана Михайлівна

 

Анонс подій
25.09.2017
27.09.2017
11:00 - Міські змагання з техніки пішоходного туризму серед педагогічних працівників Міські змагання з техніки пішоходного туризму серед педагогічних працівників Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:27.09.2017 11:00 Місце проведення:яхт-клуб "Оскіл"
13:00 - Міський етап фестивалю ораторського мистецтва Міський етап фестивалю ораторського мистецтва Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:27.09.2017 13:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
28.09.2017
08:30 - Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:28.09.2017 08:30 Місце проведення:Кабінет № 7, відділ освіти, вул. Студентська, 2
14:00 - Урочистості з нагоди Дня працівників освіти Урочистості з нагоди Дня працівників освіти Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:28.09.2017 14:00 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №4
Докладніше
Методичний центр
Центр психологічної служби
PISA 2018
Пошук
Стрічка подій:

21.09.2017 у відділі освіти проведено засідання міського методичного об’єднання класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів міст ...

21.09.2017 у відділі освіти проведено засідання міського методичного об’єднання класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста, під час якого підбито підсумки роботи за минулий навчальний рік та визначено напрямки роботи на 2017/2018 навчальний рік.

21.09.2017 у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів міста. За підсумками прий ...

21.09.2017 у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів міста. За підсумками прийому видано 3 направлення на влаштування дітей до ДНЗ, 7 дітей поставлено на облік для подальшого влаштування.

20.09.2017 у дошкільному навчальному закладі №2 проведено засідання міського методичного об’єднання вихователів груп старшого дошкільного ві ...

20.09.2017 у дошкільному навчальному закладі №2 проведено засідання міського методичного об’єднання вихователів груп старшого дошкільного віку дошкільних навчальних закладів міста за темою "Ефективне використання інноваційних технологій у логіко-математичному розвитку дітей". Слухачі приймали активну участь у інтерактивному спілкуванні з теми та практичних заняттях з дітьми.

19.09.2017р. у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста відбулось тестування учнів 2002 року народження за інтегрованими завданнями з ...

19.09.2017р. у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста відбулось тестування учнів 2002 року народження за інтегрованими завданнями з читання, математики, природничих дисциплін за зразками PISA.

18.09.2017 проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Були обговорені питання:
- виконання плану ро ...

18.09.2017 проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Були обговорені питання:
- виконання плану роботи відділу на наступний тиждень,
- затвердження плану заходів до відзначення Дня дошкільника, Дня бібліотекаря та Дня працівників освіти.
- різне.

14.09.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому до начал ...

14.09.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому до начальника відділу освіти звернулась одна особа з питання організації навчально-виховного процесу в навчальних закладах міста. Питання залишено на контролі відділу освіти.

14.09.2017 у відділі освіти відбулася нарада-семінар з керівниками дошкільних навчальних закладів за темою "Завдання педагогічних колективів ...

14.09.2017 у відділі освіти відбулася нарада-семінар з керівниками дошкільних навчальних закладів за темою "Завдання педагогічних колективів дошкільних навчальних закладів у контексті створення інноваційного простору Нової української школи".

Докладніше
Корисні посилання
 

Національна  дитяча «Гаряча лінія»

0 800 500 225 або 116111

Науково – практичний семінар класних керівників
Науково – практичний семінар класних керівників

Поділитися новиною:

Науково – практичний семінар класних керівників

12.12.2016 на базі гімназії № 2 відбувся науково – практичнй семінар на тему: «Медіа – вплив на процес виховання учнів в умовах адаптації до сучасного життя».

У своєму виступі Положивець О.В., заступник директора з виховної роботи закладу, поділилась досвідом роботи  щодо впровадження медіа – освіти у виховний процес. Вона звернула увагу на завдання медіа – освіти в шкільному віці: це важливий період для інтелектуальної діяльності, діти набувають аудовізіуальний досвід, пошукові навички, вчаться оцінювати факти, події, їх аналізувати, пропускати через свою свідомість, орієтуватися в потоці інформацій. Медіа допомагають учням в інтерактивному навчанні, орієтуватися в соціально – культурному та суспільно – політичному житті, трудовій діяльності, розважальній тощо. Також відзначила і негативний вплив на дітей, як: поширення реклами, витіснення дитячих передач, зниження художнього та інтелектуального рівня дітей, нав’язуання їм чужих ідей, а від цього вони  стають бійдужими до людських переживань,  страждань, не можуть співпереживати.

            Теоретична частина семінару підкріплена була практичною, майстер – класом.  Класні керівники гімназії запросили до творчості, зокрема літературної гри «Буріме» (кл.кер. Власенко Д.В.).

            Кл.кер.Гриценко Н.О. продемонструвала використання на виховних годинах медіа, що формує критичне мислення, показала відеоролик з життя класу.

            Нерушенко О.В. провела тренінг «Збудуймо країну разом», а присутні в якості учнів вчилися вибирати позитивну рекламу від антиреклами.

            Цікавими були презентації створення відеоролика « Історія козацтва» (кл. кер. Гармаш М.О.), створення слайд – презентації ( кл.кер. Пихова О.В.).

            Жадановська Л.В. продемонструвала вплив реклами на формування здорового способу життя молодої особистості. Цікавим було дослідження учнів разом із учителем економіки, класним керівником,  на тему: «Аналітичне ставлення до висновків ЗМІ про затребуваність професій».

            Всі присутні разом із соцпедагогом, класним керівником Гаркушею А.І., створювали шкільну газету, яка розвиває креативні особливості  на засадах ціннісних орієнтирів.

             Підлубна Н.В., практичний психолог, дала рекомендації щодо вирішення проблем класного колективу засобами медіа-освіти.

            На завершення присутні оглянули методичну виставку на тему: «Впровадження вітчизняної моделі медіа – освіти в Куп’янській гімназії».

            Семінар носив науково - практичну спрямованість. Форми і методи роботи щодо впровадження медіа - освіти у виховний процес даного закладу стануть зразком для  викристання в роботі класними керівниками міста.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: osvita.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/1531 | Переглядів: 129Дата публікації: 17:56 12.12.2016