Начальник відділу освіти
 

Пасічник Світлана Михайлівна

 

Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і злагоду.

Щиро вірю — він буде успішним для кожного з нас. Бажаю всім новорічних див, бадьорого настрою. Хай колядники засіють у кожному домі добро і злагоду, а Боже благословення береже ваші сім’ї, близьких та друзів!

 Нехай Новий рік стане роком добрих змін, а для України — роком зміцнення і утвердження державності, соціально-економічного зростання, духовного оновлення та процвітання,  
З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

З повагою, начальник відділу освіти                 С.М.Пасічник

Анонс подій
16.01.2018
17.01.2018
18.01.2018
09:30 - Засідання міського методичного об’єднання музичних керівників та інструкторів з фізичної культури закладів дошкільної освіти міста Засідання міського методичного об’єднання музичних керівників та інструкторів з фізичної культури закладів дошкільної освіти міста Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:18.01.2018 09:30 Місце проведення:Дошкільний навчальний заклад №1
15:00 - Особистий прийом громадян за місцем їх роботи та проживання начальником відділу освіти Пасічник С.М. Особистий прийом громадян за місцем їх роботи та проживання начальником відділу освіти Пасічник С.М. Організатор:Не визначено! Час проведення:18.01.2018 15:00 Місце проведення:ЗОШ № 1
Докладніше
Центр психологічної служби
PISA 2018
Відкритий професійний конкурс Дистанційних курсів "Дистанційне навчання-навчання без кордонів"
Логопедична сторінка
Рік Японії
Пошук
Стрічка подій:

15.01.2018 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради були обговорені п ...

15.01.2018 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради були обговорені питання підготовки до реалізації концепції Нова українська школа у школі І ступеня, підготовки до наради керівників закладів освіти міста, до проведення міської конференції школярів "Відкриття".

13.01.2018р. Шитова Ірина, учениця 11 класу загальноосвітньої школи №4 взяла участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімп ...

13.01.2018р. Шитова Ірина, учениця 11 класу загальноосвітньої школи №4 взяла участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Результати участі будуть оприлюднені пізніше.

12.01.2018 у відділі освіти проведено нараду заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти. Під час наради бу ...

12.01.2018 у відділі освіти проведено нараду заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти. Під час наради були обговорені питання впровадження інтерактивних форм і методів організації виховної роботи в закладах загальної середньої освіти міста.

11.01.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому зверну ...

11.01.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернулися перевізники міста з метою організації надання пільг учням під час доїзду до навчальних закладів та в зворотньому напрямку.

11.01.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийом ...

11.01.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийому 3 дітей поставлено на облік для подальшого влаштування до ДНЗ.

09.01.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час апаратної наради обгов ...

09.01.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час апаратної наради обговорені питання виконання концептуальних засад реформування середньої школи "Нова українська школа", залучення персоналу до роботи у пунктах проведення пробного тестування для випускників 11 класів.

04.01.2018 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень ...

04.01.2018 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень від громадян до начальника відділу освіти не надходило.

Докладніше
Корисні посилання
 
Науково – практичний семінар класних керівників
Науково – практичний семінар класних керівників

Поділитися новиною:

Науково – практичний семінар класних керівників

12.12.2016 на базі гімназії № 2 відбувся науково – практичнй семінар на тему: «Медіа – вплив на процес виховання учнів в умовах адаптації до сучасного життя».

У своєму виступі Положивець О.В., заступник директора з виховної роботи закладу, поділилась досвідом роботи  щодо впровадження медіа – освіти у виховний процес. Вона звернула увагу на завдання медіа – освіти в шкільному віці: це важливий період для інтелектуальної діяльності, діти набувають аудовізіуальний досвід, пошукові навички, вчаться оцінювати факти, події, їх аналізувати, пропускати через свою свідомість, орієтуватися в потоці інформацій. Медіа допомагають учням в інтерактивному навчанні, орієтуватися в соціально – культурному та суспільно – політичному житті, трудовій діяльності, розважальній тощо. Також відзначила і негативний вплив на дітей, як: поширення реклами, витіснення дитячих передач, зниження художнього та інтелектуального рівня дітей, нав’язуання їм чужих ідей, а від цього вони  стають бійдужими до людських переживань,  страждань, не можуть співпереживати.

            Теоретична частина семінару підкріплена була практичною, майстер – класом.  Класні керівники гімназії запросили до творчості, зокрема літературної гри «Буріме» (кл.кер. Власенко Д.В.).

            Кл.кер.Гриценко Н.О. продемонструвала використання на виховних годинах медіа, що формує критичне мислення, показала відеоролик з життя класу.

            Нерушенко О.В. провела тренінг «Збудуймо країну разом», а присутні в якості учнів вчилися вибирати позитивну рекламу від антиреклами.

            Цікавими були презентації створення відеоролика « Історія козацтва» (кл. кер. Гармаш М.О.), створення слайд – презентації ( кл.кер. Пихова О.В.).

            Жадановська Л.В. продемонструвала вплив реклами на формування здорового способу життя молодої особистості. Цікавим було дослідження учнів разом із учителем економіки, класним керівником,  на тему: «Аналітичне ставлення до висновків ЗМІ про затребуваність професій».

            Всі присутні разом із соцпедагогом, класним керівником Гаркушею А.І., створювали шкільну газету, яка розвиває креативні особливості  на засадах ціннісних орієнтирів.

             Підлубна Н.В., практичний психолог, дала рекомендації щодо вирішення проблем класного колективу засобами медіа-освіти.

            На завершення присутні оглянули методичну виставку на тему: «Впровадження вітчизняної моделі медіа – освіти в Куп’янській гімназії».

            Семінар носив науково - практичну спрямованість. Форми і методи роботи щодо впровадження медіа - освіти у виховний процес даного закладу стануть зразком для  викристання в роботі класними керівниками міста.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: osvita.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/1531 | Переглядів: 145Дата публікації: 17:56 12.12.2016