Начальник відділу освіти

Пасічник Світлана Михайлівна

 

Анонс подій
23.06.2018
10:00 - Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників загальноосвітньої школи №6 Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників загальноосвітньої школи №6 Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:23.06.2018 10:00 Місце проведення:Актова зала ЗОШ №6
11:00 - Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників загальноосвітньої школи №12 Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників загальноосвітньої школи №12 Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:23.06.2018 11:00 Місце проведення:Актова зала ЗОШ №12
19:00 - Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників гімназії №1 Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників гімназії №1 Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:23.06.2018 19:00 Місце проведення:Актова зала Куп’янського медичного коледжу
19:00 - Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3" Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3" Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:23.06.2018 19:00 Місце проведення:Будинок науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий
24.06.2018
25.06.2018
Докладніше
PISA 2018
Відкритий професійний конкурс Дистанційних курсів "Дистанційне навчання-навчання без кордонів"
Пошук
Стрічка подій:

20.06.2018р. 250 випускників закладів загальної середньої освіти міста, їх класні керівники та батьки взяли участь у міському святі "Випускн ...

20.06.2018р. 250 випускників закладів загальної середньої освіти міста, їх класні керівники та батьки взяли участь у міському святі "Випускний бал-2018", кращі з них отримали відзнаки та квіти.

19.06.2018р. у Будинку науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір" для випускників загал ...

19.06.2018р. у Будинку науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір" для випускників загальноосвітньої школи №11. Цього вечора атестати про повну загальну середню освіту отримали 20 випускників цього навчального закладу.

18.06.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під ч ...

18.06.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під час наради були обговорені організаційні питання щодо проведення обласного семінару завідувачів методичними кабінетами (центрами) Харківської області, урочистостей з нагоди випуску учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти міста, підготовки до проведення планової наради керівників закладів освіти міста.

18.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому до нач ...

18.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому до начальника відділу освіти надійшло одне колективне звернення батьків щодо матеріально-технічного забезпечення закладу освіти. За підсумками звернення батькам надано роз’яснення. Питання залишено на контролі.

14.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому зверне ...

14.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень від громадян до начальника відділу освіти не було.

14.06.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийом ...

14.06.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийому 10 дітей поставлено на облік для подальшого влаштування до ДНЗ, видано 4 направлення на влаштування дітей до ДНЗ міста.

13.06.2018р. 12 учнів закладів загальної середньої освіти міста взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з хімії у пунктах тестува ...

13.06.2018р. 12 учнів закладів загальної середньої освіти міста взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з хімії у пунктах тестування м. Харків. Результати ЗНО з хімії будуть відомі до 21.06.2018.

Докладніше
Корисні посилання
 
Науково – практичний семінар класних керівників
Науково – практичний семінар класних керівників

Поділитися новиною:

Науково – практичний семінар класних керівників

12.12.2016 на базі гімназії № 2 відбувся науково – практичнй семінар на тему: «Медіа – вплив на процес виховання учнів в умовах адаптації до сучасного життя».

У своєму виступі Положивець О.В., заступник директора з виховної роботи закладу, поділилась досвідом роботи  щодо впровадження медіа – освіти у виховний процес. Вона звернула увагу на завдання медіа – освіти в шкільному віці: це важливий період для інтелектуальної діяльності, діти набувають аудовізіуальний досвід, пошукові навички, вчаться оцінювати факти, події, їх аналізувати, пропускати через свою свідомість, орієтуватися в потоці інформацій. Медіа допомагають учням в інтерактивному навчанні, орієтуватися в соціально – культурному та суспільно – політичному житті, трудовій діяльності, розважальній тощо. Також відзначила і негативний вплив на дітей, як: поширення реклами, витіснення дитячих передач, зниження художнього та інтелектуального рівня дітей, нав’язуання їм чужих ідей, а від цього вони  стають бійдужими до людських переживань,  страждань, не можуть співпереживати.

            Теоретична частина семінару підкріплена була практичною, майстер – класом.  Класні керівники гімназії запросили до творчості, зокрема літературної гри «Буріме» (кл.кер. Власенко Д.В.).

            Кл.кер.Гриценко Н.О. продемонструвала використання на виховних годинах медіа, що формує критичне мислення, показала відеоролик з життя класу.

            Нерушенко О.В. провела тренінг «Збудуймо країну разом», а присутні в якості учнів вчилися вибирати позитивну рекламу від антиреклами.

            Цікавими були презентації створення відеоролика « Історія козацтва» (кл. кер. Гармаш М.О.), створення слайд – презентації ( кл.кер. Пихова О.В.).

            Жадановська Л.В. продемонструвала вплив реклами на формування здорового способу життя молодої особистості. Цікавим було дослідження учнів разом із учителем економіки, класним керівником,  на тему: «Аналітичне ставлення до висновків ЗМІ про затребуваність професій».

            Всі присутні разом із соцпедагогом, класним керівником Гаркушею А.І., створювали шкільну газету, яка розвиває креативні особливості  на засадах ціннісних орієнтирів.

             Підлубна Н.В., практичний психолог, дала рекомендації щодо вирішення проблем класного колективу засобами медіа-освіти.

            На завершення присутні оглянули методичну виставку на тему: «Впровадження вітчизняної моделі медіа – освіти в Куп’янській гімназії».

            Семінар носив науково - практичну спрямованість. Форми і методи роботи щодо впровадження медіа - освіти у виховний процес даного закладу стануть зразком для  викристання в роботі класними керівниками міста.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: osvita.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/1531 | Переглядів: 190Дата публікації: 17:56 12.12.2016