Начальник відділу освіти

Пасічник Світлана Михайлівна

 

Методичний центр
Центр психологічної служби
PISA 2018
Пошук
Стрічка подій:

17.08.2017 під час особистого прийому громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. звернень від громадян не надходило. ...

17.08.2017 під час особистого прийому громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. звернень від громадян не надходило.

17.08.2017 у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів міста. За підсумками прий ...

17.08.2017 у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів міста. За підсумками прийому видано 53 направлення на влаштування дітей до ДНЗ.

16.08.2017р відбулася нарада з методистами дошкільних навчальних закладів
Тема: Створення умов для забезпечення якісної доступної дошк ...

16.08.2017р відбулася нарада з методистами дошкільних навчальних закладів
Тема: Створення умов для забезпечення якісної доступної дошкільної освіти в місті.
За круглим столом обговорено питання:
- Аналіз методичної роботи з педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладів у 2016/2017 н.р. та завдання на 2017/2018 н.р.
- Модернізація підходів до організації навчально-виховного процесу в ДНЗ, у тому числі з дітьми з особливими потребами (в групах компенсуючого типу та інклюзивних)

14.08.2017 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради були обговорені п ...

14.08.2017 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради були обговорені питання підготовки до проведення міського серпневого педагогічного тижня, підготовки до співбесід з керівниками навчальних закладів міста з питання формування мережі класів (груп) та контингентів учнів (вихованців) на 2017/2018 навчальний рік.

14.08.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час прийому до начальника відді ...

14.08.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час прийому до начальника відділу освіти звернулась одна особа з питання організації навчання дитини за інклюзивною формою. Питання залишено на контролі відділу освіти.

14.08.2017р. вібдулась нарада з керівниками центру дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацької спортивної школи під час якої були обговор ...

14.08.2017р. вібдулась нарада з керівниками центру дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацької спортивної школи під час якої були обговорені питання організованого початку 2017/2018 навчального року, особливості роботи закладів в новому навчальному році

10.08.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час прийому звернень від громад ...

10.08.2017 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час прийому звернень від громадян не надходило.

Докладніше
Корисні посилання
 

Національна  дитяча «Гаряча лінія»

0 800 500 225 або 116111

Презентація книги «Приоскілля козацьке»
Презентація книги «Приоскілля козацьке»

Поділитися новиною:

Презентація книги «Приоскілля козацьке»

10.11.2016 відбулася зустріч учнів загальноосвітніх навчальних закладів з Ісаївим Олесем Яковичем - незалежним істориком, автором 5 книг, заслуженим працівником освіти України, автором книги «Приоскілля козацьке»

На зустічі були присутні гості: Пасічник Світлана Михайлівна - начальник відділу освіти, Захаров Володимир Миколайович з дружиною Тетяною Михайлівною - меценати, які профінансували даний проект, Гриценко Сергій Вікторович – депутат Куп’янської міської ради, завідуючий аптекою № 63, кандидат фармацефтичних наук, Неїло Борис Григорович – член громадської організації «Правий сектор», педагоги, бібліотекарі, представники батьківської громадськості та засобів масової інформації. 

Яскравий виступ Леся Яковича зачарував і захопив усіх присутніх у залі своїм красивим і емоційним мовленням та розповіддю про наш край, яка опиралась на архівні та історичні документи, глибиною знань й ерудицією. Це людина, що закохана у свій народ, патріот  Батьківщини. Разом із  такими меценатами, як: Захаров Володимир Миколайович та його дружина Тетяна Михайлівна - допомагають вивчати місцеву історію, сприяють пропаганді історичних та культурних традицій українського народу, формувнню історичної свідомсті та національної гідності, гордості за свій край, його людей, їх минуле і сьогодення. Всі вони – хранителі історії, зокрема нашого краю.

Єльчищев Олександр, Родіоненко Ангеліна, учні 10 класу гімназії № 1 та Павлусенко Ольга Миколаївна, бібліотекар гімназії № 1 - поділилися враженнями від прочитаної книги і відзначили її краєзнавчу цінність, особливо для молодого покоління.

З цікавістю учні слухала виступи Гриценка Сергія Вікторовича та Неїло Бориса Григоровича, які наголосили про необхідність кожному знати історію свого народу, пишатися героїчним минулим, примножувати його славу.

Від автора та меценатів всі загальноосвітні навчальні заклади одержали в подарунок книги «Приоскілля козацьке».

Пасічник Світлана Михайлівна - начальник відділу освіти висловила слова подяки автору та меценатам, зазначивши, що вони всі разом роблять благородну справу – відроджують історію нашого краю. А від імені вихованців Центру дитячої та юнацької творчості гостям були вручені невеличкі сувеніри.

Учні загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №6 Лебединська Олена та Газеєва Євгенія прикрасили цю зустріч, подаруваши пісні у власному виконанні. І линула пісня в залі, в якій такі хвилюючі рядки:

            О, земле моя! О, мадонно!

            Віддам я багатства усі!

            Віддам навіть долю за щастя до дому

            Пройти по раковій росі!

Пісня, яка будила ніжні й патріотичні почуття до рідного дому, краю, отчої землі.

Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке» Альбом: Презентація книги «Приоскілля козацьке»
Web-адреса: osvita.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/1271 | Переглядів: 164Дата публікації: 16:29 10.11.2016